1-ші жалпы тәжірибелік дәрігерлер бөлімі
Маман Аты-Жөні ФИО врача Бөл ме Аймақ Жұмыс кестесі График работы
Специалист кабинет № уч
Дс Пн Сс Вт Ср Ср Бс Чт Жм Пт
1 ВОП Садвакасова Т Е 214 1 13.00-18.00 08.00-13.00 08.00-13.00 15.00-20.00 08.00-13.00
2 ВОП Бекбергенова Т 213 3 13.00-18.00 08.00-13.00 13.00-18.00 15.00-20.00 08.00-13.00
3 ВОП Аширбекова Жазира Тлеугабыловна 213 4 08.00-13.00 13.00-18.00 08.00-13.00 08.00-13.00 15.00-20.00
4 ВОП Алтыбекова Зина 214 6 08.00-13.00 13.00-18.00 15.00-20.00 08.00-13.00 13.00-18.00
5 ВОП Аханов Саят Ерболович 210 10 13.00-18.00 08.00-13.00 15.00-20.00 08.00-13.00 13.00-18.00
6 ВОП Умиркулова Г 212 12 13.00-18.00 08.00-13.00 15.00-20.00 08.00-13.00 13.00-18.00
7 ВОП Оспанова М.Л 210 13 08.00-13.00 13.00-18.00 08.00-13.00 15.00-20.00 08.00-13.00
8 ВОП Оспанова М.Л 212 15 08.00-13.00 13.00-18.00 08.00-13.00 15.00-20.00 08.00-13.00
2-ші жалпы тәжірибелік дәрігерлер бөлімі
Маман Аты-Жөні ФИО врача Бөл ме Аймақ Жұмыс кестесі График работы
кабинет № уч
Специалист Дс Пн Сс Вт Ср Ср Бс Чт Жм Пт
1 ВОП Килашева. К. Ж 226 20,21 15.00-20.00 08.00-13.00 08.00-13.00 13.00-18.00 08.00-13.00
2 ВОП Саркушикова Акниет Байсеналиевна 229 17, 13.00-18.00 08.00-13.00 08.00-13.00 15.00-20.00 08.00-13.00
3 ВОП Утемуратова. Б. И 229 16 08.00-13.00 15.00-20.00 13.00-18.00 08.00-13.00 13.00-18.00
4 ВОП Султан Есенхан 221 19 13.00-18.00 08.00-13.00 08.00-13.00 15.00-20.00 08.00-13.00
5 ВОП Абатова Алтынай Бакыткызы 226 18 08.00-13.00 15.00-18.00 13.00-18.00 08.00-13.00 13.00-18.00
6 ВОП Шахантаева Э. 221 7 08.00-13.00 13.00-18.00 15.00-20.00 08.00-13.00 13.00-18.00
7 ВОП 226 9 08.00-13.00 13.00-18.00 15.00-20.00 08.00-13.00 13.00-18.00
Салалы мамандар бөлімі
Маман Аты-Жөні ФИО врача Бөл ме Жұмыс кестесі График работы
кабинет
Специалист Дс Пн Сс Вт Ср Ср Бс Чт Жм Пт
1 Онколог 306 09.00-12.00 13.00-15.00
2 Мамолог-онко Хелилов Сейтжан Зихруллаевич 310 08.30-18.00 08.30-18.00 08.30-18.00 08.30-18.00 08.30-18.00
3 лор Жолдыбаева Багила Ертисбаевна 231 08.30-13.00 08.30-13.00 проф детский 08.30-13.00
4 Эндокр Намаева Акгул Халыковна 316 09.00-16.00 09.00-16.00 09.00-16.00 09.00-16.00 09.00-16.00
5 Окулист Ташкенбаева Шолпан муратбековна 230 08.30.17.00 08.30.17.00 проф детский 08.30.17.00
7 Хирург Искакова Венера Алмановна 205 08.00-15.00 08.00-15.00 проф детский 08.00-15.00
8 гастроэ Даулетбаева Бибидария Балтаевна 302 09.00-12.00 09.00-12.00 09.00-12.00 09.00-12.00 09.00-12.00
9 невропатолог Калыбаев Жарылкасын Сейдуллаевич 216 09.00-13.00 09.00-13.00 проф детский вызов
10 невропатолог Кайбуллаева Мадина Тулбасиевна 308 08.00-18.00 08.00-18.00 проф Детский вызов
11 инфекционист Сагымбекова Салтанат Болатовна 117 09.00-15.00
14 Стоматолог Крекисов Алиби 425 09.00-18.00 09.00-18.00 проф 09.00-18.00 09.00-18.00
15 Хирург Нурлыбеков Досжан Кенжебекулы 205 15.00-19.00 15.00-19.00 проф детский вызов
16 Хирург Макенова Алия Маликовна 203 10.00-17.00 10.00-17.00 проф детский 10.00-17.00
17 Фтизиапедиатр(дет) Контимулина Альфия Ахтановна 113 09.00-13.00
18 Фтизотерапевт (взр) Ибраева Светлана Махмутовна 104б 08.00-12.00 08.00-12.00 08.00-12.00 Заря восток 08.00-12.00
19 Нарколог Андреева Ирина Александровна 317 8.00 – 17.00 8.00 – 17.00 8.00 – 17.00 8.00 – 17.00 8.00 – 17.00
Узи
Маман Аты-Жөні ФИО врача Бөл ме Жұмыс кестесі График работы
кабинет
Специалист Дс Пн Сс Вт Ср Ср Бс Чт Жм Пт
1 Узи мол.ж ОБП Постанов Нурлан Аблайханович 418 09.00-12.30 09.00-12.30 09.00-12.30 09.00-12.30 09.00-12.30
2 Физио кабинет Омарова Назира Омербековна 300 08.00-17.00 08.00-17.00 08.00-17.00 08.00-17.00 08.00-17.00
3 ЛФК кабинет Парменова Айнура Куандыковна 319 14.00-18.00 14.00-18.00 14.00-18.00 14.00-18.00 14.00-18.00
4 Узи гинекол,сердца Якупова Динара Еркинжановна 418 13.30-18.00 13.30-18.00 13.30-18.00 13.30-18.00 13.30-18.00
Әйелдер кеңесі бөлімі
Маман Аты-Жөні ФИО врача Бөл ме Жұмыс кестесі График работы
кабинет
Специалист Дс Пн Сс Вт Ср Ср Бс Чт Жм Пт
1 таста Абдрусулова Рахилям 419 08.30-14.00 14.00-18.00 08.30-14.00 14.00-18.00 14.00-18.00
Тас не б Аубакирова Н А 422 08.30-14.00 08.30-14.00 08.30-14.00 08.30-14.00 08.30-14.00
2 Улж-1 Абишева Мавлуда Абдухамидовна 417 08.30-16.10 12.20-20.00 08.30-16.10 12.20-20.00 08.30-16.10
3 Шан-1 Қалдыбаева Алия Калдыбаевна 421 08.30-16.10 12.20-20.00 08.30-16.10 12.20-20.00 08.30-16.10
4 Улж -2 курыл Акбаева Куралай Мукашевна 415 12.20-20.00 08.30-16.10 12.20-20.00 08.30-16.10 08.30-16.10
5 Зар -Вос Шамшиева Индира Равкатовна 416 12.20-20.00 08.30-16.10 12.20-20.00 08.30-16.10 08.30-16.10